يازدهمين کنگره بين‌المللي بيماريهاي غدد درون ريز و متابوليسم

يازدهمين کنگره بين‌المللي بيماري‌هاي غدد درون‌ريز و متابوليسم

05 بهمن 1395 بدون نظر
(0 رای‌ها)
 
  • اندازه قلم


یازدهمين کنگره بين‌المللي غدد درون‌ريز و متابوليسم از تاريخ 12 لغايت 14 آبان ماه 1395 به همت پژوهشکده علوم غدد درون‌ريز و متابوليسم و انجمن متخصصين غدد درون‌ريز ايران در محل مرکز همايش‌هاي بين‌المللي ابوريحان دانشگاه شهيد بهشتي برگزار شد.


یکی از ویژگی‌های بارز یازدهمين کنگره بين‌المللي غدد درون‌ريز و متابوليسم برگزاری جلسات جداگانه برای گروه پرستاران بود که در این قسمت پرستاران هم زمان با اجرای همایش، با آخرین اطلاعات حوزه تشخیص، مراقبت و درمان در زمینه بیماری‌های شایع غدد درون‌ریز و متابولیسم آشنا شدند. در سه روز برپایی اين کنگره در مجموع 9 سخنراني جامع، 11 سمپوزيوم، 12 نشست سخنراني جامع ارائه مقالات، 6 نشست در زمينه معرفي بيمار و 4 سخنراني با محوریت موضوعات اختلالات تيروئيد، ديابت مليتوس، ديس‌ليپيدمي، اختلالات هيپوفيز، اختلال آدرنال، اختلالات استئوپوروزيس و متابوليک استخوان و چاقي ارائه گردید.
حضور چشمگیر متخصصین و دست‌اندرکاران حوزه سلامت در یازدهمين کنگره بين‌المللي غدد درون ريز و متابوليسم فرصت مغتنمی برای شرکت درسا دارو فراهم آورد تا فرآورده دانش بنیان یدوفولیک® که با هدف جبران کمبود ریزمغذی ید در دوران پیش از بارداری، حین بارداری و شیردهی تولید شده است را به جامعه متخصصین غدد معرفی نماید.

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 06 بهمن 1395 ساعت 09:02
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

شرکت درسا دارو در سال 1393 پس از طی مراحل متعدد ارزیابی، از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت دانش بنیان دارویی معرفی گردیده است.