دومین همایش سراسری پزشک خانواده

دومین همایش سراسری پزشک خانواده توسط سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ

04 بهمن 1395 بدون نظر
(0 رای‌ها)
 
  • اندازه قلم


دومین همایش سراسری پزشک خانواده توسط سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ و با همکاری وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، به مدت 3 روز از تاریخ 8 الی 10 دی ماه 1395 در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی برگزار گردید.
با توجه به طیف گسترده مخاطبین این همایش و بازخوردهای مثبت آنان، همایش امسال براساس نیازسنجی در سطح شبکه‌های بهداشت و درمان برنامه‌ریزی گردیده بود و با مشارکت ۲۰۰ نفر از اساتید برجسته رشته‌های مختلف پزشکی و حدود ۱۸۰۰ نفر از همکاران پزشک برگزار شد و ۲۰۰ عنوان از مباحث برگزیده بسته آموزشی پزشکان خانواده مصوب وزارت بهداشت، در طی این ۳ روز ارایه گردید.
شرکت درسا دارو نیز با هدف معرفی سبد متنوع محصولات خود نظیر قرص دروکانتین® با بسته‌بندی منحصر به فرد بلیستر آلومینیومی و فرآورده دانش بنیان یدوفولیک® که با هدف جبران کمبود ریزمغذی ید در دوران پیش از بارداری، حین باردارداری و شیردهی تولید شده است، به دست‌اندرکاران حوزه سلامت در این همایش به صورت فعال حضور بهم رسانید.

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

شرکت درسا دارو در سال 1393 پس از طی مراحل متعدد ارزیابی، از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت دانش بنیان دارویی معرفی گردیده است.