کنفرانس غربالگری قبل از تولد و بررسی جنبه های قانونی آن

کنفرانس غربالگری قبل از تولد و بررسی جنبه‌های قانونی آن توسط انجمن متخصصین زنان

04 بهمن 1395 بدون نظر
(0 رای‌ها)
 
  • اندازه قلم


کنفرانس غربالگری قبل از تولد و بررسی جنبه‌های قانونی آن توسط انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران با همکاری شرکت درسا دارو «در راستای رسالت خود مبنی بر حمایت از همایش‌ها و سمپوزیوم‌های علمی حوزه سلامت» و دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران در روز 23 دی ماه 1395 در سالن اجتماعات بیمارستان فرهیختگان برگزار شد. ریاست این کنفرانس را خانم دکتر اعظم السادات موسوی رئیس انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران، دبیر اجرایی دکتر نسیم سنجری دبیر انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران و دبیر علمی دکتر گیتا حاتمی‌زاده عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران برعهده داشتند.
در طی کنفرانس 14 سخنرانی در مورد جنبه‌های مختلف غربالگری قبل از تولد ارائه شد. جناب آقای دکتر ثقفی‌نیا مدیر عامل محترم شرکت درسا دارو با محوریت «نگاه پیشگیرانه: فرمولاسیون ریز مغذی ید برای دوران قبل از تولد» و همچنین جناب آقای دکتر حسین دلشاد فوق تخصص غدد درون‌ریز با موضوع «کمبود ید در دوران بارداری» اقدام به ارائه مطلب نمودند که مورد توجه بیش از 150 نفر از متخصصین زنان و ماما حاضر در این کنفرانس قرار گرفت و در پایان برنامه 10 پرونده از لحاظ جنبه‌های مختلف قانونی بحث و بررسی شد.

محتوای بیشتر در این بخش: « دومین همایش سراسری پزشک خانواده
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

شرکت درسا دارو در سال 1393 پس از طی مراحل متعدد ارزیابی، از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت دانش بنیان دارویی معرفی گردیده است.